قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / پیشنهادات من / کانال جوانه های سبز

کانال جوانه های سبز

جوانه های سبز

درباره کانال جوانه های سبز 👇♻👇

 با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی؛

 🌍🌍🌏

این کانال توسط گروهی از دانشجویان رشته بازاریابی ساخته شده است، چرا که هدف اصلی بازاریابی سبز، حمایت از محیط زیست است و این کار را از راه تغییر شیوه های تولید، توزیع و مصرف  می دهد و متأسفانه گروه های حامی محیط زیست آن را نمی شناسند و یا اطلاعات کافی درباره آن ندارند.

 🏡🏡🏡

بازاریابی سبز راه کار های حفاظت از محیط زیست را هم کاملاً مشخص کرده، اما تا ما تغییر را یاد نگیریم، کاری انجام نخواهد شد. وقتی تغییر را یاد می گیریم که فرهنگ تغییر را یاد بگیریم و به این شکل می شود حمایت واقعی نه شعاری از محیط زیست را فرهنگ سازی کرد.

 🔻👇

برای مثال؛ در سوئد فقط ماشین هایی که با محیط زیست سازگارند فروش می روند چون مردم آن خواسته اند، از این رو، تولید کننده ها مجبور به تولید ماشین هایی هستندکه با محیط زیست سازگار است، اما در فلان شهر ایران مشکل آب وجود دارد و همه می گویند حامی محیط زیست هستند اما روز به روز مصرف آب بیشتر می شود، چون حمایت فقط در حد شعار است.

 🚩

 اطلاع رسانی کار مفیدی است اما باید اول فرهنگ ساخته شود و تا فرهنگ ساخته نشود هیچ اتفاق مثبتی هم نخواهد افتاد.

 🚩

لطفا بجای حرف های منفی در کنار اطلاع رسانی، سعی در فرهنگ سازی داشته باشید. فرهنگ، مثبت فکر کردن و انگیزه برای تلاش و حذف ادبیات؛ نه، نمیشه، اینجا ایران هستش و …..

 👇👇👇👇👇👇

کی از کارهایی که بازاریابی سبز انجام می دهد بحث فرهنگ سازی است، اما کسی در ایران آن را جدی نمی گیرد. البته مباحث بازاریابی سبز بسیار گسترده تر است. ما اعتقاد داریم اول باید فرهنگ ساخته شود چرا که راه حل مشکلات مشخص است. همچنین ما اغتقاد داریم هر کار فرهنگی برای کسب موفقیت بیشتر نیاز به اهداف اقتصادی نیز دارد، اما این اهداف، با اهداف بنگاه های اقتصادی متفاوت است.

 🔻🔻👇♻👇♻👇🔻🔻

 از این رو کانال

👈♻ جوانه های سبز 👉

  به مباحث فرهنگی و زیست محیطی به صورت جدی و طنز می پردازد

. 🔺🔺👆♻👆♻👆🔺🔺

آیدی کانال

👇👇👇👇

 👈♻ JavanehayeSabz@ 👉

لینک عضویت

https://t.me/JavanehayeSabz

🌺🍃🌺🍃🌺

درباره ی فریبا خمر

فریبا خمر کارشناس ارشد بازاریابی و مدرس دانشگاه نویسنده دهها کتاب و مقاله داخلی و خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *